Höstens program…

… är nu färdigt och ni hittar det här på hemsidan under fliken program. Vi har beslutat att spara papper och porto och kommer inte skicka ut program till våra medlemmar längre. Vi annonserar våra aktiviteter här på hemsidan och på vår Facebooksida samt i tidningen 7-dagar. Om man absolut vill ha ett pappersprogram så delar vi ut vid våra aktiviteter, eller så kan man höra av sig så kan vi skicka ett.

Nästa arrangemang är en blir en föreläsning om invasiva arter av Anders Bohlin. Den kan man lyssna på om man kommer till Valkyrian i Skoftebyn onsdagen 4/10 kl. 18.30. Alla välkomna!

Dela

Kommentera

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.